Wie zijn wij ?



De Koninklijke Turn- en Dansvereniging Populaire Halle wil gezonde, aangename en verantwoorde gymnastiek en dans aanbieden aan alle leeftijden tegen tarieven die voor iedereen toegankelijk zijn.
Wil je graag wat meer weten over onze club ?
Bekijk dan hier ons jeugdbeleidsplan.


Ondernemingsnummer : 0830.799 852

Bestuur

Voorzitter

Magda Steenhouwer
Nijvelsesteenweg 96, 1500 Halle
0495/99.21.21
magda@populaire-halle.be

Penningmeester

Patrick Terrasse
patrick@populaire-halle.be

Secretariaat

Gilberte Vanhorenbeeck
Patrijzenlaan 15, 1501 Buizingen
02/356.94.44
0496/61.67.84
contact@populaire-halle.be

Ledenadministratie

ledenbeheer@populaire-halle.be

Ere-voorzitter

Armand Deridder
02/356.36.71

Coördinatoren

Coördinator Algemeen

Sarah Vankerckhoven
sarah@populaire-halle.be

Coördinator Kleuters

Emily Vundelinckx
emily@populaire-halle.be

Coördinator Recreagroepen

Magda Steenhouwer
0495/99.21.21
magda@populaire-halle.be

Coördinator Wedstrijd trampoline

Kirsten Defrijn
0498/78.79.30
kirsten@populaire-halle.be

Coördinator Volwassenen

Maarten Vanholst
maarten@populaire-halle.be

Coördinator TT Meisjes

Ruth Walravens
ruth@populaire-halle.be