Wie zijn wij ?



De Koninklijke Turn- en Dansvereniging Populaire Halle wil gezonde, aangename en verantwoorde gymnastiek en dans aanbieden aan alle leeftijden tegen tarieven die voor iedereen toegankelijk zijn.
Wil je graag wat meer weten over onze club ?
Bekijk dan hier ons beleidsplan.


Ondernemingsnummer : 0830.799 852

Bestuur

Voorzitter

Magda Steenhouwer
Nijvelsesteenweg 96, 1500 Halle
0495/99.21.21
magda@populaire-halle.be

Penningmeester

Patrick Terrasse
patrick@populaire-halle.be

Ere-voorzitter

Armand Deridder
02/356.36.71


Secretariaat

Gilberte Vanhorenbeeck
Patrijzenlaan 15, 1501 Buizingen
02/356.94.44
0496/61.67.84
contact@populaire-halle.be

Ledenadministratie

ledenbeheer@populaire-halle.be



Coördinatoren

Coördinator kleuters

Emily Vundelinckx

emily@populaire-halle.be

Coördinator jeugd

Yannick Chokier
0496/79.10.19
yannick@populaire-halle.be

Coördinator meisjesturnen

Magda Steenhouwer
0495/99.21.21
magda@populaire-halle.be

Coördinator trampoline & Airtrack

Magda Steenhouwer
0495/99.21.21
magda@populaire-halle.be

Coördinator Fit&Fun en aerobics

Sven Bardijn
0496/79.92.61
sven@populaire-halle.be

Coördinator wedstrijd trampoline

Kirsten Defrijn
0498/78.79.30
kirsten@populaire-halle.be